Projekt OUR STAGE

Projekt OUR STAGE je mezinárodní projekt, do něhož jsou kromě spolku RomPraha zastupujícího Českou republiku zapojeni partneři z dalších 5 evropských zemí. Jeho cílem je představit témata předsudků, posílení lidských práv, rovnosti mezi lidmi a rovnosti ve všech oblastech každodenního života, empatie, podpory mezikulturního dialogu a spolupráce a romského pozitivního vyprávění jako kreativní formy vzdělávání lidí, podpory a propagace inkluzivity. Také začlenit stávající znalosti do inovativního vzdělávacího programu.

V České republice hledáme celkem 5 umělců zejména z řad hudebníků a zpěváků, zpěvaček, v dalších zemích i tanečníky, tanečnice, techniky, řemeslníky, a taneční choreografy, které projekt zaujme a umí anglicky!

Vybranou pětici čeká zapojení do dvou divadelních představení, které se uskuteční v Holandsku a v Rakousku. První mezinárodní setkání v rámci projektu pak proběhne v říjnu 2023, kde se seznámí se všemi ostatními účastníky projektu, dojde také k rozděleční rolí následně zkoušení divadelní hry, nejdříve osobně, pak i prostřednictvím on-line setkání. Závěr projektu proběhne v Praze a to prezentací videodokumentu o divadelním představení hledáme 

Pokud vás tato informace zaujala, umíte anglicky, dobře zpíváte nebo hrajete na hudební nástroj a je vám maximálně 30 let, přihlašte se nejpozději do 7.7. prostřednictvím formuláře na tomto odkazu: 

https://forms.gle/B7zR6g6SApQXGmSMA

Přesunout se na začátek